Ağır Hizmet Hortum Makarası -Hortum Sarma makinaları, Limit Endüstriyel Mühendislik

Ağır Hizmet Hortum Makarası, diğer hortum makaralarından ayrı olarak kendini gösterir; çünkü adından da anlaşılacağı gibi, çok zorlu görevler için üretilir. Hortum makarasının ana görevi, bir hortum düzenlemek olsa da, ağır hizmet tipi hortum makarası, uygulamaya bağlı olarak önemli bir gerilimi sürdürebilmelidir. Hortum makaraları, bir çalışma bölgesinde artan güvenlik için bilinir ve birçok şirket, tesislerinin güvenliğini artırmak için ağır hizmet tipi hortum makaraları gibi çözümler bulmak için çaba gösterir.

Ağır hizmet tipi hortum makaraları basit makineler olduğundan, belirli bir konfigürasyonda tasarlanması kolaydır. Tüm hortum makaraları, tipik olarak metal, cam elyafı veya plastikten imal edilmiş silindirik bir mil cihazıdır. Bu ürünler yaylı kendiliğinden geri çekme, el krankı veya hatta motorla çalıştırılan işlevler için tasarlanacaktır. Hortum makaraları, depoladıkları hortumun uzunluğu ve tipi ile basınç derecesine göre sınıflandırılır.

Ağır hizmet tipi hortum makaraları; güç yıkama, basınçlı hava, yakıt / yağlama, fabrika içi yangın söndürme, vakum / emme, içme suyu, kimyasal transfer, sanitasyon, hidrolik / pnömatik aletler, patlatma / bulamaç gibi farklı durumlarda ve uygulamalarda kullanılır. daha fazla.

Ağır hizmet tipi hortum makaraları, özellikle yangın söndürme uygulaması için idealdir, çünkü kullanıcılar her zaman doğru bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmış çok güvenilir ve dayanıklı bir ekipman parçası gerektirecektir.

Ağır hizmet tipi hortum makaraları için birçok farklı tasarım elemanı vardır, ancak hortum makaralarını ayıran ana özellik reaksiyon tarzıdır. Tipik olarak, reaksiyon seçenekleri hidrolik, yay, pnömatik, elektrik ve manueldir. Manuel hortumun yararı, kullanıcının otomatik reaksiyon eksikliği nedeniyle hortumun yerleşimini her zaman bilmesidir. Bununla birlikte, bazı uygulamalarda, ihtiyaç duyulmadığında hortum makarasını çalışma alanından uzak tutmak için otomatik bir reaksiyon özelliğine sahip olmak önemlidir.

  Endüstriyel çözümlerimiz için atacağınız mesajlara aynı gün içerisinde, proje ve fiyat teklif taleplerinize mümkün olduğunca kısa sürede cevap veriyoruz. İletişim bilgilerinizi bırakmanız durumunda en kısa sürede sizinle iletişime geçiyoruz.

  Telefon:0262 606 0639
  eposta: iletisim@e-makara.com
  eposta: iletisim@limitendustriyel.com

  Aktif Saatler
  Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 16:00

   

  WhatsApp chat