Otomatik Hortum Makarası – Limit Mühendislik

Otomatik Hortum Makarası

Otomatik hortum makarası, elektrikli, hidrolik, yay veya pnömatik güç kullanan ve minimum çaba harcayarak kullandıkları çeneyi sarmak ve sarmak için kullanılan bir tip hortum makarasıdır.

Tam otomatik geri çekme özelliği sunan otomatik hortum makaralarının amacı, kullanılmadığında hortumları temiz tutmak ve kullanıldığında bükülmez hale getirmektir. Dışarıda duran hortumlar, çalışanlar ve müşteriler için bir tetikleme tehlikesi oluşturur; otomatik hortum makaraları bu tehlikeyi önler ve ayrıca hortumun ömrünü uzatır.

Otomatik hortum makaraları, çeşitli uygulamalar için gereksinimleri karşılamak üzere üretilmiştir. Daha küçük versiyonlar, bahçeler için otomatik su hortumları gibi daha küçük çaplı ve daha hafif çapa alma işlemlerine olanak sağlarken, yangın hortumu makaraları gibi daha büyük versiyonlar itfaiye ve inşaat hortumları için kullanılmaktadır.

Sadece nakliye ve nakliye ve depolama için kullanılan diğerleri için kullanılan belirli otomatik hortum makaraları vardır. Bazı otomatik hortum makaraları, hortum hala sarılı iken, canlı bağlantı hortumu makaraları olarak adlandırılırken kullanılmasına izin verir. Genel olarak, otomatik hortum makaraları tüketiciler için ana çekim olan kolay erişim ve depolama verimliliği sağlar.

Otomatik kordon makara tasarımlarının iki ana türü de vardır: açık tasarım ve kapalı kafes tasarım. Açık tasarım otomatik hortum makaraları hortumu açıkta bırakır. Kapalı tasarımda otomatik hortum makaraları makarası kafes ile kaplıdır.  Metal veya plastikten kutu olarak imal edilir.

Kafes hortumu güneş, duman veya kimyasallar gibi atmosferik tehditlerden korur. Otomatik hortum makarası, hortum durumunu ve kolay geri çekmeye yardımcı bir kilitleme mekanizmasına ile üretilir.

  Endüstriyel çözümlerimiz için atacağınız mesajlara aynı gün içerisinde, proje ve fiyat teklif taleplerinize mümkün olduğunca kısa sürede cevap veriyoruz. İletişim bilgilerinizi bırakmanız durumunda en kısa sürede sizinle iletişime geçiyoruz.

  Telefon:0262 606 0639
  eposta: iletisim@e-makara.com
  eposta: iletisim@limitendustriyel.com

  Aktif Saatler
  Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 16:00

   

  WhatsApp chat