Yüksek Basınçlı Hortum Makaraları – Limit Endustriyel

Yüksek basınçlı hortum makaraları, endüstriyel proseslerde ve üretim işlemlerinde kullanılan basınçlı su ve hava hortumlarını toplamak için özel tasarlanmıştır. Elemanlarınızn düzgün ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi için bu ürünler vazgeçilmezdir.
 • Hortum makaraları, sürüklenmeyi ve diğer hortumlarla veya kablolarla takılıp takılmasını önler; Her iki eylem de kolayca bükülebilir veya hortuma zarar verebilir. Bu tür bir hortum travması, basınçta düşüşe neden olabilir, bu da performansı ve çalışan güvenliğini tehlikeye sokar ve hortumu tamamen işe yaramaz hale getirir.
 • Yüksek basınç hortumlarını bir makaraya düzgünce sararak, hortum ömrü uzatılır ve hortum performansı arttırılır. Yüksek basınçlı hortumlar, basınçlı yıkama dahil olmak üzere birçok farklı endüstriyel uygulamada kullanılır ve ekipman veya makinelerin parçalarıdır.
 • Yüksek basınçlı hortum makaralarının birçok avantajlarından bazıları, zamandan tasarruf etme ve verimli ve güvenli çalışmayı teşvik etme yeteneklerini içerir.
 • Ayrıca, çoğu, kullanılmadığında yüksek basınçlı hortumları otomatik olarak geri çekecek ve sıfır sargı gerektirecek şekilde kalibre edilir. Yüksek basınçlı hortumlar diğer kordlara ve hortumlara kıyasla büyük çaplı olma eğilimi gösterdiğinden, makaralar makaraya sarılacak maksimum ayak sayısına izin vermek için oldukça büyük olacak şekilde tasarlanmıştır.
Yüksek basınç hortumları, plastik veya kauçuk gibi kalın, sağlam malzemelerden yapılır; kullanılan hortumlar güçlü lastik kaplama ve tel örgü içerir.  Makara tamburu büyüktür ve çoğu zaman paslanmaz çelik gibi korozyon ve kimyasal olarak dayanıklı metalden yapılır.

  Endüstriyel çözümlerimiz için atacağınız mesajlara aynı gün içerisinde, proje ve fiyat teklif taleplerinize mümkün olduğunca kısa sürede cevap veriyoruz. İletişim bilgilerinizi bırakmanız durumunda en kısa sürede sizinle iletişime geçiyoruz.

  Telefon:0262 606 0639
  eposta: iletisim@e-makara.com
  eposta: iletisim@limitendustriyel.com

  Aktif Saatler
  Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 16:00

   

  WhatsApp chat